Dzieci z obwodu szkoły

INFORMACJA DLA RODZICÓW
DZIECI Z OBWODU SZKOŁY

  1. Od dnia 1 marca 2021r. do 4 marca 2021r. do godziny 1500 należy dokonać zgłoszenia dziecka (kandydata) do klasy I szkoły obwodowej wraz z oświadczeniem potwierdzającym miejsce zamieszkania rodziców i kandydata.
  2. Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej należy dokonać składając zgłoszenie do szkoły wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania w sekretariacie szkoły.
  3. Druki zgłoszenia dziecka do szkoły, oświadczenie o miejscu zamieszkania oraz inne druki niezbędne do zgłoszenia dostępne są w sekretariacie szkoły lub do pobrania ze strony internetowej szkoły www.zsgolaczewy.pl
  4. Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych i przedszkola dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.zsgolaczewy.pl, na tablicach informacyjnych wewnątrz budynku oraz w sekretariacie.
  5. W związku ze stosunkowo szybkim zakończeniem tego etapu rekrutacji (4 marzec 2021r.), prosimy o pilne dokonywanie zgłoszeń dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Gołaczewach.

 

Do pobrania:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2017 ZS Gołaczewy