Dzień Babci i Dziadka - 2015 r.

27 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I - III pod opieką wychowawców przygotowali występ artystyczny z tej okazji. Uroczystość otworzył Dyrektor Szkoły, Robert Kozłowski, który powitał przybyłych na tę uroczystość gości i złożył im najserdeczniejsze życzenia. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały wiersze i piosenki, zatańczyły rock and rolla oraz przygotowały przedstawienie pod tytułem "Spotkanie z wróżkami".

Po złożeniu przez dzieci życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, nadszedł czas na słodki poczęstunek i rozmowy.  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2017 ZS Gołaczewy