Osiągnięcia

Nasze sukcesy 2016/2017

 

21 kwietnia 2017r.  XVI WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNEGO “JAN PAWEŁ II – PATRON NAJGODNIEJSZY”

  • Zuzanna Piepke - wyróżnienie
  • Natalia Zaręba - wyróżnienie

31 marca 2017r. „Józef Piłsudski – życie i działalność na tle literatury XX-lecia międzywojennego” - konkurs plastyczny i ortograficzny:

  • Karina Oleksy – III miejsce kategorii: dyktando niepodległościowe
  • Michalina Łaksa – wyróżnienie w kategorii plakat „Sen o niepodległej Polsce”

31 marca 2017r. „Chrońmy źródła wody” - konkurs plastyczyny - Garbriela Kyć - II miejsce

16 marca 2017r. „Sagen und Legenden aus den DACHL-Ländern” Podania i legendy krajów niemieckojęzycznych - Aleksandra Bąchor - III miejsce 

23 lutego 2017r. - miejsko-gminne zawody w minipiłce koszykowej dziewcząt i chłopców kl IV – VI - II miejsce dziewcząt i chłopców

11 stycznia 2017r. - Pierwszy Olkuski Konkurs Kolęd i Pastorałek - Maria Rolka - I miejsce 

21 grudnia 2016r. „Christmas domino”/ „Weihnachtsdomino"- Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Językowy - Anna Szczęśniak - III miejsce

15 grudnia 2016r. Gminny Konkurs Ekologiczny pt. „Ziemia jest piękna. Bądź przyjacielem przyrody”:

  • Jan Żurek - I miejsce
  • Zosia Gamrat - II miejsce
  • Oliwia Bieniek - wyróżnienie
  • Maria Piątek - wyróżnienie
  • Gabriela Kyć - wyróżnienie

8 grudnia 2016r. – VI powiatowy konkurs fotograficzny ,,Moje miasto i mój region w obiektywie-zdjęcie reporterskie” Maria Rolka – III miejsce  

 

1 grudnia 2016r. - powiatowy konkurs „Gdy wiesz wszystko o wirusie, możesz przeciwstawić mu się” - Julia Paszczela – wyróżnienie

 

22 listopada 2016r. konkurs historyczno-literacko-plastycznego organizowanego z okazji kolejnej rocznicy bitwy pod Krzywopłotami, Bydlinem i Załężem:

  • Gabriela Kyć – II miejsce w konkursie plastycznym oraz wyróżnienie w konkursie literackim
  • Julia Paszczela – wyróżnienie w konkursie literackim
  • Magdalena Janik – wyróżnienie w konkursie plastycznym 

 

9 października 2016r. - Gminny konkurs plastyczny „W zdrowym ciele zdrowy duch”

  • Zosia Gamrat – laureatka
  • Gabrysia Kyć – laureatka

9 października 2016r. - gminny konkurs poetyckim „W zdrowym ciele zdrowy duch” - Maria Rolka - I miejsce 

 

 Nasze sukcesy 2015/2016

 

15 czerwca 2016r - III miejsce: Wiktoria Gałka w  IV Miejsko-Gminnego Konkursu Języków Obcych

5 czerwca 2016r. II miejsce  Kaja Skalska w konkursie plastycznym  ,,Cztery pory roku”, I miejsce Paulina Kańczuga

9 czerwca 2016 r. I miejsce  Natalia Ciepał w  Międzyszkolny  Konkursie  Matematycznym „Polubić Matematykę” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.

29 maja 2016 r. II miejsce Natalia Zaręba w Powiatowym Konkursie Religijnym "Tacy Sami"

23 maja 2016 - I miejsce  w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Krystian Knap  (indywidualnie)

23 maja 2016 - II miejsce  w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - drużynowo (Krystian Knap, Patryk Knap i Szymon Pacia)  etap powiatowy (gimnazjum)

23 maja 2016 - III miejsce  w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - drużynowo (Maria Rolka, Weronika Gryla, Mateusz Ciepał i Julian Pasich)  etap powiatowy (szkoła podstawowa)

12 maja 2016 r.  II miejsce  Paulina Szatan kl IIb w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Czarodziejskie  baśnie”

12 maja 2016r. II miejsce – Aleksandra Żyła kl. I a,  I miejsce – Tomasz Bochenek kl. II b, III miejsce Wiktor Kyć kl. IIb,  II miejsce – Nela Szot kl. II a, I  miejsce – Jan Żurek kl. III  w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym  „Mały Mistrz Matematyki” dla klas I – III Szkół Podstawowych

10 maja 2016r. XIII Powiatowy Konkurs Historyczno-Literacki „Król Kazimierz Wielki i jego czasy, nasz patron, historia i dzień dzisiejszy …” organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierz Wielkiego w Olkuszu – I miejsce Karolina Żuchowicz klasa I gimnazjum.

10 maja 2016r. – I miejsce Karolina Żuchowicz klasa I gimnazjum. W XIII Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim „Król Kazimierz Wielki i jego czasy, nasz patron, historia i dzień dzisiejszy …” organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierz Wielkiego w Olkuszu

10 maja 2016 r. – III miejsce w piłce nożnej (Bartosz Kańczuga, Bartosz Paszczela, Wiktor Barczyk (bramkarz), Piotr Sowula, Grzegorz Wiśniewski, Grzegorz Żuchowicz, Jakub Dorobisz, Piotr Kiwior, Jakub Szczepara)

5 kwietnia 2016 r. –  III miejsce Alicja Błaszczyk kl. II a  w Gminnym Konkursie Plastycznym „Tradycje wielkanocne”

14 kwietnia 2016 r. – zajęcie I miejsca w powiatowych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych, a następnie w dniu 22.04.2016 r. zajęcie VI miejsca w ,,Finale Małopolski” w sztafetowych biegach przełajowych – Nowy Targ : Dominik Kańczuga, Mariusz Gamrat, Damian Goc, Krzysztof Rachwał, Jakub Barczyk, Damian Różanowski, Bartłomiej Sowula, Piotr Żaba, Paweł Kalarus, Jan Krzywański, Krystian Knap, Mateusz Maj.

13 kwietnia 2016 r. II miejsce w mini piłce ręcznej – etap powiatowy (drużyna w składzie: Barczyk Wiktor (bramkarz),Sowula Piotr, Ciepał Mateusz, Gałka Kacper, Kiwior Piotr kl.VI, Szczepara Jakub, Żołnierowicz Jakub (podstawowy skład) oraz Kiwior Piotr kl. V, Wiśniewski Grzegorz, Dorobisz Jakub, Pasich Julian rezerwa)

6 kwietnia 2016 r. I miejsce w zawodach w mini piłce ręcznej klas IV – VI (Barczyk Wiktor, Kiwior Piotr (kl.V), Sowula Piotr, Żuchowicz Grzegorz, Ciepał Mateusz, Dorobisz Jakub, Gałka Kacper, Kiwior Piotr, Pasich Julian, Szczepara Jakub)

31 marca 2016 r. – zajęcie II miejsca w miejsko-gminnych zawodach w piłce ręcznej przez drużynę chłopców i dziewcząt.

16 marca 2016 roku III miejsce Klaudia Dybich w gminnym konkursie „Omnibus”

23 marca 2016 roku   III miejsce  Maria Rolka w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

9 marca w II miejsce w mini piłce siatkowej(Szymon Budzowski, Bartek Kańczuga, Bartek Paszczela, Wiktor Barczyk, Grzegorz Żuchowicz, Piotr Sowula, Kacper Gałka, Mateusz Ciepał, Piotr Kiwior, Jakub Szczepara oraz Jakub Żołnierowicz)

9 marca w III miejsce w mini piłce siatkowej(Natalia Barczyk, Michalina Janik, Michalina Kańczuga, Aleksandra Barczyk, Julia Marczewska, Anna Szczęśniak, Alicja Barczyk i Wiktoria Kurek)

17 lutego 2016 r. – zajęcie I miejsca w powiatowych zawodach w koszykówce: Oskar Barczyk, Jakub Barczyk, Kamil Januszek, Paweł Kalarus, Dominik Kańczuga, Damian Różanowski, Bartłomiej Sowula, Piotr Żaba, Mariusz Gamrat, Damian Goc, Jan Krzywański.

10 lutego 2016 – II miejsce Paulina Kańczuga, III miejsce  Kaja Skalska, III miejsce Marcelina Nocoń, II miejsce Klaudia Dybich IIa w konkursie „Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej”

8 lutego 2016 roku – II miejsce w  powiatowych zawodach w drużynowym turnieju tenisa stołowego (Weronika Gryla, Aleksandra Barczyk, Wiktoria Kurek, Kacper Gałka, Piotr Kiwior, Jakub Szczepara)

05 lutego 2016 r. – zajęcie II miejsca w powiatowych indywidualnych zawodach w tenisie stołowym dziewcząt – Klaudia Krypska.

05 lutego 2016 r. – zajęcie III miejsca w powiatowych indywidualnych zawodach w tenisie stołowym dziewcząt – Gabriela Kańczuga.

13 stycznia 2016 r. – zajęcie II i III miejsca w miejsko-gminnych drużynowych zawodach w tenisie stołowym dziewcząt.

Grudzień 2015 I miejsce Karolina Żuchowicz, I miejsce Dominik Tabor, II miejsce Michalina Janik, III miejsce Zofia Gamrat w Gminnym Konkursie Plastycznym „Świąteczny Anioł”

Listopad 2015 roku I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Historycznym „Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny”

Listopad 2015 roku III miejsce Natalia Ciepał, wyróżnienie Gabriela Kyć i Tatiana Żaba w konkursie literackim z okazji rocznicy bitwy pod Załężem, Krzywopłotami i Bydlinem

15 listopada 2015r. – I miejsce Dominik Malinowicz, wyróżnienie Karolina Żuchowicz klasa I gimnazjum w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Moje miasto i mój region w obiektywie – cztery pory roku: pejzaże” organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. H. Kołłątaja filia Olkusz

15 listopada 2015r. Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Moje miasto i mój region w obiektywie – cztery pory roku: pejzaże” organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. H. Kołłątaja filia Olkusz – I miejsce Dominik Malinowicz, wyróżnienie Karolina Żuchowicz klasa I gimnazjum.

10 listopada 2015r. Konkurs Literacki „Noc po bitwie po Załężem, Krzywopłotami i Bydlinem – opowiadanie z opisem przeżyć wewnętrznych” pod patronatem Posłanki na Sejm RP Lidii Gądek i Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnika – wyróżnienie Joanna Banyś klasa III gimnazjum.

10 listopada 2015r. wyróżnienie Joanna Banyś klasa III gimnazjum w Konkursie Literackim „Noc po bitwie po Załężem, Krzywopłotami i Bydlinem – opowiadanie z opisem przeżyć wewnętrznych” pod patronatem Posłanki na Sejm RP Lidii Gądek i Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnika

Październik 2015r. II miejsce w konkursie plastycznym „Jesień w lesie, grzyby niesie” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Olkuszu – klasa IIb

24 września 2015 r. – zajęcie II miejsca w powiatowych indywidualnych zawodach w biegach przełajowych – Piotr Żaba, Karolina Żuchowicz.

Nasze sukcesy 2014/2015

14 maja 2015 r. II miejsce Julia Paszczela w Powiatowym Konkursie Religijnym "Tacy Sami"

13 maja 2015 r. II miejsce - Weronika Seweryn w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym "Tryptyk Wielkanocny"

                                             - Anna Szczęśniak - wyróżnienie

13 maja 2015 r. Udział drużyny (Krystian Knap,  Amanowicz Jakub, Patryk Kalarus)  w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap wojewódzki.

17 kwietnia 2015 - I miejsce  w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Krystian Knap (indywidualnie)

17 kwietnia 2015 - II miejsce  w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Jakub Amanowicz (indywidualnie)

17 kwietnia 2015 - I miejsce  w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - drużynowo (Krystian Knap, Jakub Amanowicz i Patryk Kalarus)  etap powiatowy

21 marca 2015 - Zwycięstwo w Turnieju Tenisa Stołowego w Jeżówce - Puchar Sejmiku Województwa Małopolskiego 

17 II 2015 r - Gminny  Mistrz Ortografii -   Paweł Kalarus 

11 lutego 2015 roku wyróżnienie - Oskar Barczyk w III edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego ”Mistrz pięknego czytania” organizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu

 

21.01.2015 – Tenis stołowy w kategorii drużyn na szczeblu miejsko-gminnym:

  •  I miejsce – dziewczęta z klasy V-VI
  • III miejsce – dziewczęta z klasy V-VI

Tenis stołowy na szczeblu powiatowym: 

  • III miejsce – dziewczęta z klasy V-VI

 

XII - wyróżnienie - Maria Rolka w Konkursie historyczno-literackim zorganizowanym przez   Bibliotekę Pedagogiczną w Krakowie

XI - II miejsce Julia Marczewska w Konkursie Literackim z okazji 100 rocznicy bitwy pod  Załężem i Krzywopłotami 

  •  Maria Rolka - wyróżnienie

 

30.09.2014 – Indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym: 

  •  I miejsce – Kacper Gałka
  • III miejsce – Michalina Janik
  • IV miejsce – Piotr Kiwior, Karolina Żuchowicz

 

18.09.2014 – Indywidualne biegi przełajowe na szczeblu miejsko-gminnym

  • I miejsce – Kacper Gałka
  • II miejsce – Michalina Janik, Piotr Kiwior, Karolina Żuchowicz
  • III miejsce – Wojciech Nocoń
  • IV miejsce – Grzegorz Żuchowicz

 

 

 

 

 

Nasze sukcesy 2013/2014

29 maja 2014 r. - II miejsce Dominika Łukjan w II Miejsko-Gminnym Konkursie Języków Obcych dla gimnazjalistów

 27 maja 2014 r. - I miejsce Aleksandra Pasich w Gminnym Konkursie Plastycznym Podróż po Wielkiej Brytanii

 26 maj 2014 r. - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla szkół podstawowych i gimnazjów - Oskar Barczyk

 16 maj 2014 r. -  III miejsce w Konkursie Recytatorskim "Poezja Cypriana Kamila Norwida" - Oskar Barczyk - etap powiatowy      

 14 maja 2014 r. –  udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju w Ruchu Drogowym - drużyna w składzie: Krystian Knap, Jakub Amanowicz, Grzegorz Kalarus.

 9 maja 2014 r. -II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Mały Mistrz Matematyki" - Jan Żurek

 29 kwietnia 2014 r. – wyróżnienie - Dominika Łukjan w Konkursie Angielsko – Niemieckim GIMNAZJALNY POLIGLOTA

 29 kwietnia 2014 r. – udział w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych – drużyna w składzie:

  1. Piotr Żaba
  2. Paweł Kalarus
  3. Jakub Barczyk
  4. Krystian Knap
  5. Patryk Kalarus
  6. Kacper Szatan
  7. Dominik Cieśla
  8. Paweł Łaksa
  9. Grzegorz Kalarus
  10. Damian Bartyzel 

 

III miejsce w powiatowych zawodach w unihokeju dziewcząt – drużyna w składzie:

  1. Monika Barczyk
  2. Dominika Pacia
  3. Klaudia Dyduch
  4. Nina Szatan
  5. Anna Mąkol
  6. Patrycja Dobiega
  7. Dominika Łukjan
  8. Julia Kiwior
  9. Magdalena Wiśniewska

 

 28 kwietnia 2014 r. - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - drużyna w składzie: Krystian Knap, Jakub Amanowicz, Grzegorz Kalarus (etap powiatowy)

 28 kwietnia 2014 r. - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - indywidualnie - Krystian Knap (etap powiatowy)        

 25 luty 2014 r. -  III miejsce w Konkursie Czytelniczym "Mistrz Pięknego Czytania" - Oskar Barczyk - etap powiatowy

 luty 2014 r. - wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Ziemia Olkuska - oczami gimnazjalistów" - Izabela Galon

 luty 2014 r. - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim  na szczeblu powiatowym - Milena Szatan

 grudzień 2013r.  - Wicemistrz Recytacji Gminy Wolbrom - Milena Szatan

 

PODSUMOWANIE  KALENDARZA IMPREZ SPORTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 W SZKOLE  PODSTAWOWEJ

INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE na szczeblu miejsko-gminnym:

  • II m-ce Karolina Żuchowicz
  • III m-ce, Mariusz Gamrat,
  • V m-ce Wiktoria Gałka,
  • VI m-ce Julia Paszczela

MINI  PIŁKA  HALOWA KL. IV-VI    III m-ce w gminie,

UCZESTNICY:Gałka Kacper, Kiwior Piotr, Żołnierowicz Jakub, Goc Szymon, Kurek Kacper, Nocoń Wojciech, Gamrat Mariusz, Goc Damian, Rupka Paweł, Krzywański Jan

 

MINI  PIŁKA  KOSZYKOWA  KL. IV-VI  I m-ce w gminie i powiecie

UCZESTNICY: Gałka Kacper, Żołnierowicz Jakub, Barczyk Miłosz, Goc Szymon, Knap Patryk, Kurek Kacper, Nocoń Wojciech, Banyś Bartłomiej, Gamrat Mariusz, Goc Damian, Krzywański Jan, Pasich Aleksander, Rupka Paweł, Wolski Kacper.


Chłopcy w składzie: Gałka Kacper, Żołnierowicz Jakub, Goc Szymon, Kurek Kacper, Nocoń Wojciech, Banyś Bartosz, Gamrat Mariusz, Goc Damian, Krzywański Jan, Pasich Aleksander, Wolski Kacper  27 marca wzięli udział w zawodach rejonowych w  Andrychowie.

 

TENIS  STOŁOWY  DRUŻYNOWY   II m-ce w gminie dla DZ. i CH.

 

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY  na szczeblu m-g

Kańczuga Gabriela II m-ce, Michalina Łaksa IV m-ce, Gałka Wiktoria V m-ce. Dziewczęta awansowały do etapu powiatowego.

Uczennice  Gabriela Kańczuga i Michalina Łaksa reprezentowały szkołę w zawodach na szczeblu rejonowym, które odbyły się 21 lutego w Chocznii.

 

MINI  PIŁKA  SIATKOWA  KL. IV-VI  II m-ce  w gminie

UCZESTNICY: Gałka Kacper, Nocoń Wojciech, Banyś Bartosz, Gamrat Mariusz, Goc Damian, Krzywański Jan, Pasich Aleksander, Rupka Paweł, Wolski Kacper

 

MINI  PIŁKA  RĘCZNA  KL. IV-VI  III m-ce  chłopcy, IV dziewczęta w gminie

UCZESTNICY: Goc Szymon, Barczyk Mateusz, Gamrat Mariusz, Goc Damian, Pasich Aleksander, Rupka Paweł, Wolski Kacper.

Dobiega Iza, Janik Magdalena, Krypska Kinga, Paszczela Julia, Tabor Magdalena, Żuchowicz Karolina, Barczyk Karolina, Kańczuga Gabriela,Gałka Wiktoria, Olszańska Kinga.

 

MINI  PIŁKA  NOŻNA KL. IV-VI  III m-ce  w  gminie

UCZESTNICY: Gałka Kacper, Goc Szymon, Knap Patryk, Kurek Kacper, Nocoń Wojciech, Gamrat Mariusz,  Banyś Bartosz, Goc Damina, Krzywański Jan, Pasich Aleksander, Rupka Paweł.

 

 Nasze sukcesy 2012/2013

25 V 2013 r. I miejsce w rozgrywkach rejonowych w Turnieju Liturgicznej Służby Ołtarza z Diecezji Sosnowieckiej o puchar Biskupa Diecezji Sosnowieckiej i wójta gminy Klucze

23 V 2012 r. I miejsce w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - indywidualnie - Krystian Knap (etap powiatowy)

16 V 2013 r. udział w Wojewódzkim Konkursie Biblijnym - Kasia Nocoń - etap wojewódzki

16 V 2013 r. II miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Języków Obcych -  Dominika Łukjan - język niemiecki

                    III miejsce  Miejsko-Gminnym Konkursie Języków Obcych -  Dominika Łukjan - język angielski

15 V 2013 r. II miejsce w Konkursie Informatycznym w klasyfikacji drużynowej - Mateusz Jałowiec i Krystian Knap (etap miejsko-gminny) 

                    III miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Mateusz Jałowiec

14 V 2013 r. I miejsce w konkursie recytatorskim - Oskar Barczyk (etap powiatowy)

Diecezjalny Konkurs Plastyczny -  Tryptyk Wielkanocny:

     II miejsce - Dominika Pacia (kl. II gimnazjum)

     III miejsce - Maria Rolka (kl. II szkoła podstawowa)

     Wyróżnienie: Weronika Seweryn kl VI

                        Krzysztof Galon kl. II szkoła podstawowa  

9 V 2013 r.  Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

     kl II - II miejsce Maria Rolka

     kl. III - II miejsce Piotr Kiwior 

8 V 2013 r. - Michalina Janik wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Cuda i Dziwy w wierszach Juliana Tuwima"

29 IV 2013 - Omnibus Skok Jaworzno - I miejsce - Barczyk Monika (II gimnazjum)

                                  I miejsce - Seweryn Weronika (VI sp)

                                  II miejsce - Dominika Pacia  (II gimnazjum)

                                  III miejsce - Dominika Łukjan  (II gimnazjum)

                                 II miejsce - Dominik Kańczuga (VI sp)

                                 III miejsce -  Knap Krystian (VI sp)

Konkurs plastyczny - III miejsce - Jakub Dorobisz

16 IV 2013 r. "Omnibus - wiem wszystko" - I miejsce - Gabriela Kyć  kl. I SP (etap powiatowy)

10 IV 2013 r. udział w XII Powiatowym Konkursie Historyczno - Regionalnym "O Laur Trójki" - Historia Europy, Polski i Olkusza w okresie Jagiellonów. Dominika Łukjan, Grzegorz Kalarus i Kamil Domagała.

19 III 2013 r. "Omnibus - wiem wszystko" - I miejsce - Gabriela Kyć  kl. I SP (etap miejsko-gminny)

                                                                   udział - Natalia Pałka (kl II SP) i Aleksandra Barczyk (KL. III SP)    

13 III 2013 r. XI Powiatowy Konkurs Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Czar Par" - dla uczniów drugich gimnazjum - udział Dominika Łukjan i Dominika Pacia.

28 II 2013 r. I i III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Biblijnym - etap dekanalny (Katarzyna Nocoń i Michalina Rolka)

22 II 2013 r. II miejsce w mini piłce siatkowej chłopców na szczeblu miejsko-gminnym

21 II 2013 r. II miejsce w koszykówce - dziewczyny (gimnazjum) etap miejsko-gminny

20 II 2013 r. I miejsce w koszykówce - chłopcy (gimnazjum) etap miejsko-gminny

14 II 2013 r. I miejsce w mini piłce koszykowej - chłopcy na szczeblu miejsko-gminnym

                  II miejsce w mini piłce koszykowej - chłopcy na szczeblu powiatowym

12 II 2013 r. II miejsce dziewczęta w drużynowym turnieju tenisa stołowego na szczeblu miejsko-gminnym

Małopolski Konkurs Geograficzny - 12 XII 2012 r. Oliwia Dziubdziela, Weronika Kołodziejczyk (etap rejonowy)

Małopolski Konkurs Matematyczny - Michalina Rolka, Mariusz Trepka (etap rejonowy)

Małopolski Konkurs Historyczny Katarzyna Nocoń finalistka wojewódzkiego etapu "Bronią czy piórem? - postawy Polaków wobec zaborców w okresie powstania styczniowego"

 6 II 2013 r.   Kinga Banyś, Michalina Rolka (etap rejonowy)

21 XII 2012r  Diecezjalny Konkurs Biblijny - Krystian Knap, Paulina Strzałka, Julia Paszczela - etap dekanalny

XI - "Jesienne drzewo" - wojewódzki konkurs plastyczny Kraków - Julia Paszczela - wyróżnienie

 

 

 

 

2011/2012


31 V 2012 r. - finał   Turnieju Liturgicznej Służby Ołtarza z Diecezji Sosnowieckiej o puchar Biskupa Diecezji Sosnowieckiej i wójta gminy Klucze

W kategorii wiekowej kl. I - III Szkoły Podstawowej ministranci z Gołaczew zajęli II miejsce, a w kategorii klas IV - VI zajęli 3 miejsce w diecezji sosnowieckiej

Diecezjalny Konkurs Plastyczny - Tryptyk Wielkanocny  

I miejsce Michalina Rolka w kategorii gimnazjum

II miejsce - Sergiusz Gardeła i Kinga Krypska

 

 

 

 

14 V 2012r - XXXV Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwieu Ruchu Drgowego - etap powiatowy

II miejsce - Krystian Knap

III miejsce  - Mateusz Dobrowolski

III miejsce - Drużyna Gimnazjum

IV 2012r - "20 lat Państwowej Straży Pożarnej - Jak nas widzą tak nas malują"

                     kl I - III - Wiktor Barczyk - I miejsce, Piotr Kiwior II miejsce

                     kl IV - VI - Izabela Galon - I miejsc

                     kl I - III Gim - Klaudia Szybalska - I miejsce, Kinga Banyś - II miejsce

Udział: Paulina Strzałka, Sylwia Jałowiec, Gabriela Kańczuga, Karolina Janik, Mateusz Barczyk, Monika Barczyk, Wiktoria Gałka, Mateusz Jałowiec, Oliwia Pałka, Michalina Łaksa, Patrycja Seweryn, Joanna Banyś, Maria Rolka, Oliwia Rolka, Michalina Janik, Michalina Kańczuga, Krzysztof Galon, Agnieszka Kazior.

30 III 2012r - Udział w VI Miejskim Konkursie Języka Angielskiego - Jakub Barczyk, Dominik Kołodziejczyk.

30 III 2012r - "Palmy, pisanki i inne tradycyjne ozdoby wielkanocne" - Julia Paszczela kl. III, Kaja Skalska kl. I

Udział: Syliwa Jałowiec, Mateusz Jałowiec, Magda Wolska, Jakub Amanowicz, Michalina Łaksa, Izabela Galon, Joanna Banyś, Oliwia Rolka, Michalina Janik, Michalina Kańczuga, Maria Rolka, Krzysztof Galon, Anna Szczęśniak.

27 III 2012r - Udział w XXII Powiatowym Festwialu Kultury w Olkuszu: Michalina Łaksa, Paulina Strzałka, Izabela Galon, Anna Cieśla, Karolina Janik, Paula Kordal, Joanna Banyś, Paweł Kalarus, Krystian Knap, Damian Różanowski, Szymon Pacia, Mateusz Jałowiec, Bartłomiej Sowula, Jakub Barczyk, Weronika Seweryn.

27 III 2012r - etap gminny: II miejsce - Michalina Kańczuga kl. I, III miejsce - Weronika Gryla kl. III.

15 III  2012 - I miejsce w mini piłce ręcznej chłopców klasy IV-VI (Mariusz Gamrat, Damian Goc,

8 III 2012 - X Powiatowy Konkurs Ortograficzny - Daria Nocoń (III gimnazjum)- Wicemistrz Ortografii

6 III 2012 - II miejsce w mini piłce siatkowej (chłopcy: Paweł Kalarus, Jakub Barczyk, Piotr Żaba, Patryk Kalarus, Dominik Kołodziejczyk, Kacper Szatan, Szymon Gołuszka, Jakub Szczepankiewicz.

5 III 2012 - Omnibus Skok Jaworzno - I miejsce - Katarzyna Latos (III gimnazjum)

                                  I miejsce - Patryk Kalarus (VI sp)

                                 II miejsce - Patrycja Molenda (III gimnazjum)

                                 III miejsce - Magdalena Barczyk (III gimnazjum)

                                 III miejsce - Kołodziejczyk Dominik (VI sp)

                                                         

3 III 2012 Powiatowy Konkurs Literacki  I miejsce - Michalina Rolka (II gimnazjum)

                                    wyróżnienie  - Katarzyna Nocoń  (II gimnazjum)

10 II 2012 -  I miejsce w powiecie w koszykówce - chłopcy

               - I miejsce w powiecie w koszykówce - dziewczyny

8 II 2012 -  I miejsce w zawodach miejsko- gminnych w koszykówce chłopców 

6 II 2012 - I miejsce w zawodach miejsko-gminnych w koszykówce dziewcząt

25 I 2012- Drużynowy turniej tenisa stołowego - III miejsce dziewczyn kl. IV, V, VI- etap miejsko-gminny

18 I 2012- III miejsce mini piłce koszykowej chłopców etap miejsko- gminny

12 I 2012 - "Mam Talent" - Oliwia Dziubdziela - III miejsce, udział: Magda Wolska, Michalina Rolka, Weronika Kołodziejczyk.

XII 2012r - Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową - Sylwia Jałowiec [Kraków]

24 XI 2011r  Diecezjalny Konkurs Bibijny - Jan Krzywański - etap dekanalny

XI 2011r Konkurs na scenariusz "Historia na scenie" - II miejsce - Katarzyna Nocoń, III miejsce - Weronika Kołodziejczyk. Wyrożnienia: Kinga Banyś, Michalina Rolka, Oliwia Dziubdziela.

25 X 2011 piłka nożna halowa klas IV - VI  - III miejsce na szczeblu powiatowym

18 X 2011 piłka nożna halowa klas IV - VI - I miejsce w  gminie

15 IX 2011 indywidualne biegi przełajowe - klas IV - VI - szczebel miejsko-gminny

10 IX 2011 r Turniej piłki nożnej o Puchar Donalda Tuska

 Małopolski Konkurs Biblijny dla szkoły podstawowej -  Paweł Mazurek (kl. VI) - etap szkolny

Małopolski Konkurs Informatyczny dla gimnazjum - Mariusz Trepka, Mateusz Barczyk, Michał Makowski (kl, II gimnazjum) etap szkolny

Małopolski Konkurs Matematyczny  dla gimnazjum -  Katarzyna Latos (III gimnazjum) - etap rejonowy


2010/2011

Klasy 1 -3 SP

 

  1. zajęcie III miejsca - etap gminny w międzyszkolnym konkursie  „Mały Mistrz Matematyki – klasa 1 – 3 SP,
  2. wyróżnienie w konkursie plastycznym „Bohaterowie naszych książek” – Biblioteka Publiczna w Olkuszu – klasa 2 SP,

 

 Klasy 4 – 6 SP

 

 

  1. zajęcie II miejsca – etap powiatowy „Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w ruchu drogowym” – Bartyzel Damian kl. 6,
  2. zajęcie I miejsca – etap gminny i powiatowy „Bezpieczne dzieciństwo na wsi” – Wolska Magdalena kl. 6,
  3. zajęcie I miejsca w konkursie recytatorskim – Barczyk Oskar kl. 4,
  4. zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym „Tryptyk wielkanocny” – Galon Izabela – kl. 4,
  5. zajęcie I miejsca – Janik Karolina i III miejsca – Knap Krystian uczniowie kl. 4 - w konkursie 0plastycznym „Moja Mała Ojczyzna”,

 Osiągnięcia sportowe:

 

  1. zajęcie II miejsca na szczeblu miejsko- gminnym w indywidualnych biegach przełajowych Żaba Piotr kl. 4 i Kiwior Julia kl. 5,
  2. zajęcie I miejsca przez chłopców w miejsko – gminnych i powiatowych -sztafetowych biegach przełajowych,
  3. udział w wojewódzkich
  4. zajęcie II miejsca  przez drużynę chłopców w turnieju mini piłki nożnej.

 Klasy I – III Gimnazjum

 

  1. zajęcie I miejsca w konkursie historycznym „Album Zabytków Ziemi Olkuskiej – Paweł Kańczuga kl. III,
  2. zajęcie I miejsca – etap powiatowy -  konkurs literacki ”Moja wymarzona szkoła” – Michalina Rolka kl. I,
  3. zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym „Moja Mała Ojczyzna” – Klaudia Szybalska kl. II
  4. udział w konkursie z fizyki – Katarzyna Latos kl. II
  5. udział w konkursie matematycznym Katarzyna Latos kl. II – etap rejonowy,
  6. laureaci w konkursie plastycznym „Świąteczne rękodzieło”

 

 Osiągnięcia sportowe:

 1.  I miejsce w kategorii dziewcząt w miejsko – gminnych zawodach                              

     w sztafetowych biegach przełajowych,

 2.  zajęcie II miejsca w zawodach powiatowych i udział w finale wojewódzkim    

       w Krakowie,

 3.  II miejsce w kategorii chłopców w  miejsko – gminnych zawodach                          

     w sztafetowych biegach przełajowych,

 4.  I miejsce drużyny chłopców w  miejsko – gminnych zawodach w siatkówce,

 5.  II miejsce w miejsko – gminnych zawodach dziewcząt w siatkówce,

 6.  III miejsce w miejsko – gminnych zawodach dziewcząt w tenisie stołowym   

      (drużynowo),

 7.  II  miejsce w miejsko – gminnych zawodach chłopców w tenisie stołowym  

      (drużynowo),

 8.   II  miejsce w miejsko – gminnych zawodach chłopców w tenisie stołowym  

     (indywidualnie Krzysztof Barczyk).

 9.   II  miejsce w miejsko – gminnych zawodach  w piłce nożnej chłopców,

 10.  III  miejsce w miejsko – gminnych zawodach  w piłce ręcznej chłopców,

 11.  III miejsce (drużynowo) w Międzygminnym Turnieju Tenisa Stołowego                

        w Jeżówce.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2017 ZS Gołaczewy